Język
  • Angielski

Brygadzista Robót Elektrycznych

Opis stanowiska:

  • Przydzielanie obowiązków Elektrykom oraz nadzorowanie ich pracy w zakresie wykonywania rozdzielnic oraz szaf sterowniczych, instalacji szaf oraz okablowania nn, SN na obiekcie, przygotowywania prac rozruchowych,
  • Zarządzanie stanem magazynowym na budowie oraz na warsztacie w siedzibie firmy, sporządzanie zamówień i odbiór materiałów,
  • Ewidencja czasu pracy,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów,
  • Współpraca z administracją oraz Kierownikiem Projektu.

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w branży elektrycznej na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia SEP kat. E + D,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji wykonawczej,
  • Wiedza na temat funkcjonowania pól oraz rozdzielni średniego napięcia,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • Gotowość na krótkie wyjazdy służbowe na terenie całej Polski.

Mile widziana:

  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko pracy oraz odpowiedzialne zadania,
  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów,
  • Zakwaterowanie oraz transport na miejsce pracy,
  • Udział w szkoleniach,
  • Wyposażenie w ubiór roboczy oraz narzędzia,
  • Motywacyjny system nagród.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: info@jjaprogress.com w tytule wpisując  „Brygadzista Robót Elektrycznych” z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)